Щеплення

Щеплення: дифтерія, правець, грип тощо

Вакцинація – найефективніший спосіб захисту від інфекційних захворювань. Організм реагує на введену вакцину, виробляючи імунітет до хвороби.

Інструкції щодо підготовки та проведення вакцинації та терміни профілактичних щеплень визначаються Міністерством охорони здоров’я та містяться у відповідних наказах та календарі щеплень. Згідно календаря, людина отримує захист від 10 інфекцій: кашлюка, правця, дифтерії, гепатиту В, поліомієліту, кору, краснухи, паротиту, туберкульозу та гемофільноії інфекції. З календарем можна ознайомитись за посиланням.

Профілактичні щеплення проти кашлюка, правця, дифтерії, поліомієліту, кору та туберкульозу є обов’язковими і включаються до календаря щеплень, всі інші є додатковими, згідно Закону «Про захист населення від інфекційних захворювань». Людина має право відмовитись від щеплення, але варто оцінювати ризики та усвідомлювати наслідки.

НАЗВА ЧАС ВИКОНАННЯ ЦІНА (ГРН)
Введення вакцини - 100 ₴
Огляд лікарем перед вакцинацією - 200 ₴
Гексаксим (вакцинація проти дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент), гепатиту В рекомбінантна, поліомієліту інактивована та захворювань, спричинених Heamophilus типу b, кон'югована, адсорбована, рідка) - 1500 ₴
Інфанрикс (комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку ацелюлярна очищена інактивована рідка) - 1100 ₴
Інфанрикс ІПВ Хіб - 1400 ₴
Ваксігрип Тетра (спліт-вакцина для профілактики грипу чотирьохвалентна, інактивована) - 850 ₴
Бустрикс (комбінована вакцина для профілактики правця, кашлюка, диферії) - 950 ₴
Бустрикс Поліо (комбінована вакцина для профілактики правця, кашлюка, дифтерії, поліомієліту) - 1000 ₴
Тетраксим (профілактика дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту) - 1200 ₴
Пентаксим (дифтерія, правець, кашлюк, поліомієліт, Heamophilus типу b) - 1500 ₴
Ротарікс (вакцина для профілактики ротавірусної інфекції) - 750 ₴
Пріорикс (кір, краснуха, паротит) - 400 ₴
Превенар 13 (пневмококова тринадцятивалентна) - 2300 ₴
Варілрікс (вітряна віспа) - 1050 ₴