м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 101-А

Пн – Чт 8:30 – 18:00
Пт - 8:30 – 17:00
Сб - 9:00 – 13:00

Якщо у вас є ознаки, вказані у будь-якому з нижченаведених рядків таблиці, тим більше підсилені обтяженою алергічною спадковістю, несприятливим мікрокліматом у вашій оселі або на роботі, вам обов’язково слід звернутися до лікаря-алерголога.

Анкета – опитувальник

 Сутність проявів

1.

 Наявність приступів ядухи,  задишки чи тяжкого дихання, задушливого кашлю,  періодичні  хрипи (свисти), які чути на відстані.

2.

 Часта чи постійна закладеність носу, виділення з носу без застуди, свербіння очей, повік, носу  –  цілорічно або у в весіннє-літній період.

3.

 Висипи на шкірі, що сверблять, набряки, причина яких є невідомою.

4.

 Висипи на шкірі, набряки, причиною яких (на вашу думку) є прийом  медикаментів, вживання  певних харчових продуктів.

5.

 Обтяжена сімейна спадковість по алергії.

6.

 Наявність в оселі неприємних запахів, плісняви, тарганів, мурах, хатніх тварин;  розташування  житла поряд зі шкідливими виробництвами, шляхопроводами,  сміттєзвалищами.

7.

 Постійний контакт на роботі з агресивними речовинами (пально-мастильні,  хімічні, синтетичні,  отрутохімікати, міндобрива, лікарські засоби тощо).

Пам’ятайте, що успіх в лікуванні алергічних захворювань залежить від своєчасності їх виявлення і початку лікування. Профілактика або лікування на ранніх стадіях дасть вам шанс на якісне, повноцінне життя, уникнення постійних витрат на медикаменти, стаціонарного лікування, перспективи інвалідизації.

Зворотній зв’язок