м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 101-А

Пн – Чт 8:30 – 18:00
Пт - 8:30 – 17:00
Сб - 9:00 – 13:00

Ознайомтеся з принципами підготовки до різних видів обстежень в ТОВ “Алергоцентр-КПП”

Алергологічне обстеження:

Прік-тест (шкірні проби):

* за 2 тижні перед обстеженням необхідно виключити прийом антигістамінних та гормональних препаратів, а також препаратів цитостатичної дії;

* прийом їжі на результати обстеження не впливає.

УЗД органів черевної порожнини:

Діагностика УЗ – одна з найбільш ефективних, безпечних і доступних в наш час. Визначення розташування і розмірів внутрішніх органів, а також структури їх тканин, нормального або аномального їх стану можна провести за допомогою УЗД органів черевної порожнини.

Ультразвукове дослідження нирок, селезінки, печінки і жовчовивідних шляхів, підшлункової залози і жовчного міхура – оптимальний метод отримання інформації для аналізу здоров’я органів травлення, а також судин. Правда, ця діагностика вимагає певної підготовки з боку пацієнта.

Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини перевершує по своїй безпеці, нешкідливості, точності, відносній простоті виконання і доступною ціною всі наявні в розпорядженні лікарів методи дослідження органів травлення. В нашій клініці Ви зможете пройти найбільш повне і достовірне обстеження.

Показаннями до УЗД органів черевної порожнини є практично всі хворобливі відчуття у верхніх відділах живота, відчуття важкості в правому підребір’ї, гіркота в роті, підвищене газоутворення, а також гострий біль в правому підребір’ї.

Дуже важливим моментом є підготовка пацієнта до УЗД черевної порожнини, оскільки неправильна підготовка може позначитися на якості одержуваного зображення і в кінцевому рахунку на результатах дослідження.

Виконавши нескладні рекомендації по підготовці до УЗД черевної порожнини, Ви значно поліпшите якість дослідження.

За 8 годин перед процедурою УЗД органів черевної порожнини краще взагалі утриматися від їжі. А за дві доби – від продуктів, що викликають газоутворення (фрукти, сирі овочі, молоко, соки, газовані води, капуста, бобові, чорний хліб та ін.) Для пацієнтів з цукровим діабетом як виняток дозволяється легкий сніданок.

Якщо Ви страждаєте підвищеним газоутворенням, рекомендується ввечері, напередодні дослідження прийняти 5-6 таблеток активованого вугілля (розжувати і запити водою або розтовкти і додати 1/2 склянки води і випити). З тією ж метою можна прийняти 2-3 мірних ложки препарату “Еспумізан”.

Не можна курити перед УЗД черевної порожнини, оскільки це може призвести до скорочення жовчного міхура, і тим самим спотворити результати дослідження.

Тривалість УЗД черевної порожнини звичайно не перевищує 15-20 хвилин.

Відмінна візуалізація органів з великою роздільною здатністю їх зображення дозволяє широко застосовувати в медичній практиці УЗД органів черевної порожнини.

Зворотній зв’язок