м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 101-А

Пн – Чт 8:30 – 18:00
Пт - 8:30 – 17:00
Сб - 9:00 – 13:00

Інформація для хворих на алергічні захворювання. Проблема алергії у населення

Почнемо з того, що хворіють алергічними захворюваннями (АЗ) в Україні близько 10 мільйонів, у Вінницькій області – близько 400 тис людей. Ще близько 30% населення мають загрозу розвитку АЗ, оскільки мають серед кровних родичів хворих АЗ. Алергія – це спотворена реакція імунної системи, тому краще, коли лікарі – алергологи і імунологи працюють поруч.

АЗ виникають в 2-х випадках: у осіб, схильних до алергії і при значному поширенні алергенів (пилку, органічного пилу, хімічних речовин) в навколишньому середовищі (повітрі, воді, грунті, оселях). Таким чином, потенційних пацієнтів нашого алерго-імунологічного центру дуже багато. Ми не конкуруємо з алергологами і імунологами державних медичних установ, оскільки і вони, і ми разом просто не впораємося з такою величезною кількістю хворих, яка реально існує. Інша річ, що медикам в Україні (а такі дослідження проводилися) відома лише дуже невелика частина хворих АЗ – не більше 10 – 15%. Решта до лікарів або не звертаються, або звертаються пізно. А це загрожує тим, що єдиний на сьогодні метод, який може надовго обірвати розвиток АЗ, а у дітей його назавжди присікти – алерген-специфічну імунотерапію (СІТ) застосувати не вдасться. У такому випадку таким хворим доведеться довічно приймати лікарські препарати, а це – дуже недешево.

Так, скажімо, на рік хворому з алергічним ринітом на своє медикаментозне лікування потрібно буде витрачати від 2 000 до 4 000 гривень, хворим на бронхіальну астму – від 5 000 до 10 000 гривень. Причому, з кожним роком вартість лікування буде зростати. Від АЗ, на жаль, можна стати інвалідом і навіть померти.

Тому, шановні хворі, якщо ви не хочете перетворитися на інвалідів, а жити повноцінно, якщо ви не хочете, щоб алергією захворіли ваші діти – звертайтеся до нас. Сьогодні наш центр володіє всім тим, що є в найрозвиненіших країнах світу. У нас також є методи діагностики та лікування, аналогів яким поки немає ніде. Ми також знаємо, як зробити так, щоб ваша дитина не захворіла, щоб вона могла повноцінно жити, вчитися, грати з тваринами і птахами, займатися фізкультурою і спортом. Спробуйте і переконаєтеся в цьому!

Зворотній зв’язок