м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 101-А

Пн – Чт 8:30 – 18:00
Пт - 8:30 – 17:00
Сб - 9:00 – 13:00

Пам’ятка пацієнтам про алергічні захворювання і їх діагностику, обстеження алергологічних хворих

Лабораторні чи інші дослідження бажано проводити після консультації лікаря, який буде трактувати результати. Якщо ви самі призначили собі обстеження, а потім звернулися до лікаря, будьте готові до того, що, на думку фахівця, ви зробили щось зайве, дарма витратили гроші, і вам необхідний зовсім інший обсяг досліджень.

Трактування результатів дослідження повинно здійснюватися в комплексі з даними анамнезу, клінічного огляду та інших методів обстеження.

Пам’ятайте, що відхилення показників від нормальних значень – привід для звернення до лікаря.

Результати досліджень не є клінічним діагнозом і вимагають консультації лікаря.

Необхідно враховувати, що різні лабораторії можуть застосовувати різні методики досліджень з відповідними одиницями вимірювань і показниками нормальних значень. Тому щоб оцінка ваших результатів була правильною, доцільно проводити дослідження в одній і тій же лабораторії. Порівняння результатів таких досліджень коректніше.

Показники нормальних значень залежать від віку, статі, національності, расової приналежності, індивідуальних особливостей.

Діагностика інфекцій залежить від періоду інфікування та стану імунної системи. Тому негативний результат повністю не виключає наявність інфекції. У сумнівних випадках необхідно проводити повторний аналіз через 1-2 тижні.

Зворотній зв’язок